Kā sākt lietot: Tehniskā integrācija

Norēķinu sistēmas integrāciju savā mājas lapā varat veikt, izmantojot jau gatavus spraudņus vai API (ieteicams ar PHP library). Lejuplādēt spraudņus un iegūt nepieciešamo API dokumentāciju varat šeit.

Integrācija, izmantojot spraudni (moduli)

 1. Lejupielādējiet spraudni (moduli), kas domāts Jūsu izmantotajai satura vadības sistēmai (CMS).
 2. Veiciet spraudņu uzstādīšanu saskaņā ar README failā dotajām norādēm.
 3. Spraudņa iestatījumos norādiet Projekta ID (Project ID), kas redzams sadaļā Projekti un aktivitātes > Mani Projekti.
 4. Spraudņa iestatījumos norādiet projekta paroli (Sign password), kas redzama sadaļā Projekti un aktivitātes > Mani Projekti > Projekta iestatījumi > Kopējie iestatījumi.

 5. Savas mājas lapas HTML koda galvenē ievietojiet meta kodu meta name="verify-paysera" content="..." un nospiediet pogu Pārbaudīt. Tādējādi, apstiprinot, ka mājas lapa pieder Jums.
 6. Lai veiktu testa maksājumus, sadaļā Projekti un aktivitātes > Mani projekti > Projekta iestatījumi > Maksājumi internetā atķeksējiet Ļaut testa maksājumus. Savukārt, spraudņa iestatījumos aktivizējiet testa režīmu.

Integrācija, izmantojot API

 1. Pilna API dokumentācija pieejama šeit.
 2. Veicot integrāciju, pievērsiet uzmanību visiem obligātajiem parametriem.
 3. Parametri 'project_id' (Projekta ID) un 'sign_password' (Projekta parole) ir norādīti sadaļā Projekti un aktivitātes > Mani Projekti > Projekta iestatījumi > Kopējie iestatījumi.
 4. Savas mājas lapas HTML koda galvenē ievietojiet meta kodu meta name="verify-paysera" content="..." un nospiediet pogu Pārbaudīt. Tādējādi, apstiprinot, ka mājas lapa pieder Jums.
 5. Lai veiktu testa maksājumus, sadaļā Projekti un aktivitātes > Mani projekti > Projekta iestatījumi > Maksājumi internetā atķeksējiet Ļaut testa maksājumus. Datu masīvā norādiet 'test' => 1,
Norēķini ar maksājumu kartēm var tikt aktivizēti tikai pēc projekta apstiprināšanas un tie jāaktivizē atsevišķi. Informācija par karšu maksājumu aktivizēšanu pieejama šeit.